• Liseler Mahallesi, Değrmenyolu Caddesi No:39/101 Ünye/Ordu
  • info@canikosgb.com
  • 0452 333 45 55

OSGB Kadromuz

OSGB KADROMUZ

Canik OSGB bünyesinde çalışan profesyonel doktor kadrosu; uzun yıllar üst düzey kuruluşlarda işyeri hekimliği yapmış, ilkyardım eğitimleri vermiş, meslek hayatlarını iş sağlığı alanında geçirmişlerdir. İş güvenliği uzmanlarımız; Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığında çalışmış ve müfettişlik yapmış üstadlar ile A, B ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarından oluşmakta olup, kuruluşlara uzmanlık ve danışmanlık hizmeti vermektedirler. Ayrıca işyeri hekimlerimiz ve iş güvenliği uzmanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmış ve sektörel çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip bir ekiptir.

Canik OSGB, bünyesinde Makine Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Çevre Mühendisi, Kimya Mühendisi, Malzeme Mühendisi, Kimyager, Fizik uzmanları kadrosuyla sektörel çözüm odaklı olarak işletmelerin çözüm ortağı olmaktadır.

Canik OSGB, bünyesinde İş Hukuku danışmanları, Sosyal Güvenlik Danışmanları, İnsan Kaynakları uzmanlarıyla hizmet verdiğimiz kuruluşlara ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekte ve sektörde farklı bir hizmet sunumu gerçekleştirmektedir.